انجام پایان نامه روانشناسی

نوشته شده توسط Super User. دسته : دپارتمان ها

انجام پایان نامه

 

عمده فعالیت های دپارتمان روانشناسی مشاوران ایران : انجام پایان نامه، مقاله و تحلیل آماری رشته روانشناسی (کلیه گرایش ها)، انجام پروپوزال روانشناسی، انجام پایان نامه روانشناسی، انتخاب موضوع پایان نامه روانشناسی، نگارش و چاپ مقاله ISI روانشناسی، پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI رشته روانشناسی در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری .

 

 

انجام پایان نامه کارشناسی

 

انجام پایان نامه  در مقاطع مختلف ، تابعی از متغیر های فراوانی می باشد . از مهمترین این متغیرها می توان به میزان علاقه و تسلط یک دانشجو به موضوع پایان نامه ، میزان علاقه و تسلط استاد راهنما به این موضوع ، امکانات مالی ( مخصوصا در پروژه های عملی ) دانشجو ، میزان سطح سواد و توانایی های دانشجو و تجارب وی در زمینه مورد پژوهش اشاره کرد . انجام پایان نامه کارشناسی معمولا با توجه به موضوع انتخابی دانشجو کلید می خورد ، به عبارت دیگر این دانشجویان هستند که موضوع انجام پایان نامه را معین می کنند و در ادامه با موافقت یا مخالفت استاد راهنمایشان مواجه می شوند . یکی از محاسن تسلط استاد راهنما به موضوع انجام پایان نامه در این است که استاد ، با توجه به دانایی کامل نسبت به خروجی نهایی ، از لغزش دانشجو در مسیر تحقیق جلوگیری می کند و در صورت ارتکاب اشتباه ، مسیر و روش صحیح را به وی گوشزد می کند . از سوی دیگر برای مقاطع و رشته هایی که انجام پایان نامه نیاز به دفاع دارد ، حمایت بیشتر استاد شامل حال دانشجو می شود . در مواردی هم که دانشجو علاقه چندانی به موضوعی خاص ندارد ، استاد راهنما موضوعاتی را ( که خود وی نیز در آن ها توانایی بیشتری دارد ) به دانشجو ارائه می دهد .  در مرحله بعد ، دانشجویان پس از تائید موضوع پروژه خود ، موظف به ارائه پروپوزال هستند . در تعریفی ساده ، پروپوزال به شرح مختصری از شرایط کنونی موضوع مورد مطالعه ، اقدامات دانشجو و تاثیرات پس از آن می پردازد ؛ به عبارت دیگر ، دانشجویان با مطالعه چند هفته ای کتب ، مقالات ، پایان نامه ها و سایر منابع معتبر و جدید در حوزه فعالیتی خود ، اطلاعات بنیادینی در باب انجام پایان نامه خود به دست آورده و پس از آن ، با تبیین نقشه راه خود ، اقدامات مورد نظرشان را در قالب روش های تحقیق ، مدل سازی ها ، فرمول های ریاضی و سایر نیازمندی های انجام پایان نامه ارائه می دهند . پس از این مرحله ، دانشجویان با ترسیم نقشه ای برای ادامه کار خود ، معمولا 2 فصل اول پایان نامه را به ارائه تعاریف اولیه و تشریح کلی موضوع می پردازند . پس از آن ، فصل سوم تحقیق رابطی میان مباحث تئوری و اصول ریاضی ( در پایان نامه های مهندسی به طور مثال ) می باشد . فصل چهارم و پنجم که اوج یک پایان نامه تلقی می شود حول ارائه مدل های ریاضی ، محاسبات ، خروجی نرم افزارهای مرتبط ، مقایسه نمودارها و ... می گردد و پس از آن ، در خلال یک الی دو فصل نیز به نتیجه گیری های معمول و ارائه راه حل هایی مبتنی بر تحقیقات انجام شده می گردد .  مساله حائز اهمیت در حین انجام پایان نامه ( که ممکن است به مدت 1 سال تحصیلی نیز طول بکشد ) ارتباط مستمر با استاد راهنما می باشد . هر جز از این تحقیق در صورت عدم تائید ، پتانسیل به بیراهه بردن مطالعات را داشته و ممکن است فرد را از موضوع اصلی دور کند که این امر سبب اتلاف انرژی ، هزینه و وقت وی می گردد ، هرچند معمولا برای راحتی دانشجویان در شرف فارغ التحصیلی ، فلوچارت هایی در این رابطه به آن ها داده می شود تا به کمک آن به زمانبندی صحیح و دقیق پژوهش خود بپردازند و از این طریق با مشکلات کمتری مواجه شوند .

 

 مشاوره و انجام تخصصی پروپوزال و پایان نامه روان شناسی، مشاوره علوم تربیتی(کلیه گرایش ها) در سریعترین زمان و بهترین قیمت و کیفیت. پایان نامه ها توسط تیمی از افراد متخصص با مدارک(دکترای مشاوره خانواده، دکترای روان سنجی، کارشناسان ارشد روان شناسی بالینی از دانشگاه های برتر کشور ) انجام می پذیرد. نقطه قوت ما تخصص و تعهد ما است. اگر در انجام پایان نامه روانشناسی به دنبال شرکتی هستید که پا به پای شما تا سر جلسه دفاع بیاید و شما را حتی بعد از دفاع در انجام اصلاحات یاری کند با تیم پشتیبانی و تحقیقاتی مشاوران ایران از طریق پر کردن فرم سفارش تماس حاصل فرمائید.

دانش، دانشگاهی بدون واسطه در دسترس همگان

روانشناسی، علم کاربردی مطالعه رفتار و فرایندهای ذهنی بر اساس یافته‌های علمی و تحقیق شده می‌باشد. رفتار به فعالیت‌ها و اعمالی اشاره دارد که قابل مشاهده و قابل اندازه گیری می‌باشند، مانند صحبت کردن و راه رفتن، اما فرایندهای ذهنی به اعمال و فرایند‌هایی اشاره دارد که به صورت مستقیم قابل دیدن و درک کردن نیست و نمود آنها را می‌توان در رفتار و دیگر فرایند‌ها مشاهده کرد، مانند تفکر و یا هیجان و ترس.

برخی از سرفصل های تحقیقاتی که توسط تیم تحقیقاتی مشاوران ایران انجام شده است عبارتند از:

انجام پایان نامه روان شناسی سلامت

انجام پایان نامه نوروپسیکولوژی شخصیت

انجام پایان نامه روان شناسی تحولی روانشناسی شناختی

انجام پایان نامه رشد و بهداشت روانی

انجام پایان نامه آسیب شناسی اجتماعی

انجام پایان نامه روان شناسی تحولی

انجام پایان نامه آسیب شناسی روانی و بالینی

انجام پایان نامه روانشناسی بالینی

انجام پایان نامه روانشناسی شناختی

در آخر توجه داشته باشید که اگر تخصص تیم مشاوران ایران به شما کمک میکند که پایان نامه شما به بهترین روش ممکن انجام شود.

مشاوران ایران همیار شما در انجام پایان نامه کارشناسی ارشد