مقاله ها

فیلم های آموزشی

نوشته شده توسط Super User. دسته : خدمات ما

مشاوران ایران, فیلم های آموزشی پایان نامه , انجام پایان نامه کارشناسی ارشد,

متأسفانه برون سپاری انجام پایان‌نامه کارشناسی ارشد باعث شده است که خیلی از دانشجویان اصلاً به موضوع و انجام پایان‌نامه کارشناسی ارشد خود مسلط نباشند و هیچ‌گونه رشد علمی در آن موضوع نداشته باشند. درصورتی‌که در بعضی از شرکت‌ها برای استخدام موضوع پایان‌نامه شما برایشان مهم است و تأثیر زیادی در استخدام شما دارد. آن شرکت با این دید شمارا در حوزه پایان‌نامه‌تان مشغول به کار می‌کند که تصور می‌کند شما در این موضوع خبره هستید و زحمت چندماهه شماست.

 

مشکلی نیست که زحمت چندماهه را فردی دیگر قبلاً انجام داده و در اختیار شما قرار داده است ولی باید حتماً یادگیری انجام شود. ما به شما کمک می‌کنیم این زمان در حدود چند ساعت فیلم آموزشی با بهترین کیفیت خلاصه شود. با این کار این زحمت چندماهه را در چند روز انجام می‌دهید حتی باکیفیتی بهتر.

اما بازهم از تمام دانشجویان تقاضا داریم کمی بیشتر تلاش کنند، از تفریحاتشان کم کنند و خودشان زحمت نگارش با عهده بگیرند. درصورتی‌که در تحلیل‌های نرم‌افزاری و مدل‌سازی واقعاً به بن‌بست رسیدید ما در کنار شما هستیم.

فیلم‌های آموزشی شرکت ما این تضمین را می‌دهد تا شما کامل مبانی روش تحقیق استفاده‌شده در پایان‌نامه خود را به‌صورت اصولی فرابگیرید و هیچ‌گونه نگرانی در مورد یادگیری نیز نداشته باشید. برای تهیه این فیلم می‌توانید درصورتی‌که ساکن تهران هستید با مراجعه مستقیم DVD با بسته­بندی شکیل از موسسه دریافت کنید و در غیر این صورت لینک دانلود برای شما ارسال می‌شود(هزینه‌ی این فیلم آموزشی با توجه به روش پژوهش متفاوت می‌باشد). این فیلم در دو قسمت تهیه می‌شود قسمت اول مبانی روش با یک مثال ساده و کاربردی توضیح داده می‌شود و در قسمت دوم به بررسی کامل و جز به‌جز تحلیل داده‌های پایان‌نامه شما پرداخته می‌شود.

 

"این فیلم‌ها به دلیل درخواست‌های زیاد متقاضیان مبنی بر یادگیری تهیه‌شده است"

هدف ما : دانش دانشگاهی بدون واسطه، در دسترس همگان

درنهایت یک خواهش!!!

تا جایی که امکان دارد سعی کنید پژوهش پایان‌نامه را خودتان به عهده بگیرید، ما نیز در کنار شما هستیم و هرگونه که بتوانیم به شما مشاوره علمی می‌دهیم...

اما اگر بنا به دلایلی فرصت پژوهش ندارید و فهم خیلی از مطالب برای شما دشوار است و...

یقیناً فرصت دارید که چند ساعت فیلم آموزشی و چند صفحه خلاصه‌شده که توسط پژوهشگران ما، مختص پژوهش شما تهیه می‌شود را مطالعه کنید!!!

ما پایان‌نامه را انجام می‌دهیم مشروط بر اینکه به شما آموزش دهیم...

Pin it