تحلیل آماری

تحلیل آماری پایان نامه کارشناسی ارشد

پایگاه تخصص تحلیل آماری و داده پردازی  مشاوران ایران با به کارگیری بهترین دانشجویان دانشگاهای تهران آماده ارائه کلیه خدمات مشاوره ای در رشته های گوناگون میباشد.

ادامه مطلب

مراحل ثبت پروژه

ثبت پایان نامه کارشناسی ارشد

شرکت مشاوران ایران  خدمات آنلاین خود را در زمینه ثبت و پایان نامه کارشناسی ارشد، پروپازال و مقاله را برای خدمت رسانی هرچه بیشتر به شما دانشجویان گرامی عرضه میکند.

ادامه مطلب

فیلم های آموزشی

فیلم های آموزشی انجام پاین نامه کارشناسی ارشد

پایان‌نامه کارشناسی ارشد خود را به‌صورت اصولی فرابگیرید.ارائه فیلم های آموزشی مختص هر پایان نامه، برای درک بیشتر موضوعات و فصل های پایان نامه فقط در شرکت مشاوران ایران .

ادامه مطلب

ویژگی ها

پشتیبانی آنلاین پایان نامه کارشناسی ارشد

فیلم های اموزش برای انجام پایان نامه کارشناسی ارشد

تیم متخصص و حرفه ای برای انجام پایان نانمه کارشناسی ارشد

 

مشاوران ایران, انجام پایان نامه کارشناسی ارشد, مشاوره تحصیلییما نیز مثل همه مؤسسات به فکر منافع خود هستیم اما منفعتی که متناسب با زحمتمان باشد. متأسفانه انجام پایان‌نامه باعث شده است که خیلی از دانشجویان اصلاً به موضوع پایان‌نامه خود مسلط نباشند و هیچ‌گونه رشد علمی در آن موضوع نداشته باشند. درصورتی‌که در بعضی از شرکت‌ها برای استخدام موضوع پایان‌نامه شما برایشان مهم است و تأثیر زیادی در استخدام شما دارد. آن شرکت با این دید شمارا در حوزه پایان‌نامه‌تان مشغول به کار می‌کند که تصور می‌کند شما در این موضوع خبره هستید و زحمت چندماهه شماست.

مشکلی نیست که زحمت چندماهه را فردی دیگر قبلاً انجام داده و در اختیار شما قرار داده است ولی باید حتماً یادگیری انجام شود. ما به شما کمک می‌کنیم این زمان در حدود چند ساعت فیلم آموزشی با بهترین کیفیت خلاصه شود. با این کار این زحمت چندماهه را در چند روز انجام می‌دهید حتی باکیفیتی بهتر.

منبع: مشاوران ایران

اما بازهم از تمام دانشجویان تقاضا داریم کمی بیشتر تلاش کنند، از تفریحاتشان کم کنند و خودشان زحمت نگارش با عهده بگیرند. درصورتی‌که در تحلیل‌های نرم‌افزاری و مدل‌سازی واقعاً به بن‌بست رسیدید ما در کنار شما هستیم.                       

هدف ما : دانش دانشگاهی بدون واسطه، در دسترس همگان

درنهایت یک خواهش!!!

تا جایی که امکان دارد سعی کنید پژوهش پایان‌نامه را خودتان به عهده بگیرید، ما نیز در کنار شما هستیم و هرگونه که بتوانیم به شما مشاوره علمی می‌دهیم...

اما اگر بنا به دلایلی فرصت پژوهش ندارید و فهم خیلی از مطالب برای شما دشوار است و...

یقیناً فرصت دارید که چند ساعت فیلم آموزشی و چند صفحه خلاصه‌شده که توسط پژوهشگران ما مختص پژوهش شما تهیه می‌شود را مطالعه کنید!!!

ما پایان‌نامه را انجام می‌دهیم مشروط بر اینکه به شما آموزش دهیم...

 

 

 

Pin it

محققان ما

 • Icon 01
  دانشگاه علامه طباطبایی
 • Icon 02
  امیر کبیر
 • Icon 03
  دانشگاه آزاد اسلامی
 • Icon 04
  علم و صنعت
 • انجام پایان نامه دانشگاه خواجه نصیر الدین طوسی
  خواجه نصیر الدین طوسی
 • انجام پایان نامه دانشگاه شریف
  دانشگاه شریف
 • انجام پایان نامه دانشگاه تربیت مدرس
  تربیت مدرس
 • انجام پایان نامه دانشگاه تهران
  تهران
 • انجام پایان نامه دانشگاه شهید بهشتی
  شهید بهشتی