چگونگی انتخاب موسسه مطمئن

نوشته شده توسط Super User. دسته : انجام پایان نامه

هر موسسه‌ای که در انجام پایان نامه و مقاله در رشته ی تخصصی شما مشغول به فعالیت می باشد، درصورتی که نتواند مطالب متناسب با آن رشته تخصصی در سایت خود قرار دهد، تببین کننده ی عدم کفایت آن موسسه در انجام پایان نامه آن رشته می باشد. موسسه‌ی مشاوران ایران تنها موسسه در ایران است که هزاران موضوع تخصصی مختلف در رشته های مختلف فراهم کرده است. تاکنون هیچ موسسه‌ای اقدام به این کار نکرده است، چون بسیاری از آنها تنها یک واسط بوده و هیچ اطلاعات تخصصی در رشته‌ های تخصصی ندارند.


چرا ما تضمین می‌کنیم در صورت عدم رضایت، گارانتی بازگشت وجه داریم؟
آیا این فقط در حد حرف است یا عمل!!!
---------------- خدماتی کاملاً متفاوت ارائه می‌کنیم-----------------

• ارتباط مستقیم با کارشناس کاملاً بدون واسطه

بهتر است در هنگام تماس با مؤسسات خواهان این باشید که مشاوره های تخصصی پایان نامه ی خود را را بدون واسطه با کارشناسی که قرار است پایان نامه شما را انجام دهد در میان بگذارید و از موسسه بخواهید شماره کارشناس را قبل از قرارداد مستقیماً به شما بدهد تا کاملاً مشاوره‌های لازم را بگیرید.

• ارائه فیلم‌های آموزشی بسیار قدرتمند برای هر پایان نامه به صورت جداگانه

چطور امکان دارد فردی دیگر پایان نامه شما را انجام دهد و شما بدون آموزش‌های لازم قادر به دفاع باشید؟ به این منظور از موسسه خواستار این باشید که به شما آموزش کاملا مفهومی بدهد.

• ارائه جزوات مربوط به روش حل در جهت تفهیم عالی روش تجزیه و تحلیل شما

از دوستان خود که تجربه برون سپاری پایان نامه خود را داشته‌اند سؤال کنید!! هیچ کدام تسلط خوبی در روش تحلیلی پایان نامه خود نداشته‌اند و خیلی از داوران حتی با بدترین حالت ممکن در جلسه دفاع با آنها برخورد کرده‌اند!! داوران بسیار دقیق هستند و سریعاً تشخیص خواهند داد که شما پایان نامه خود را انجام نداده‌اید و در صورتی که به این موضوع پی ببرند بدترین نمره و بدترین رفتار ممکن را با شما خواهند داشت!! چطور می‌شود ریسک را به صفر رساند؟ واضح است، با آموزش خوب و بنیادی. جزوات و فایل‌هایی که در مشاوران ایران به شما ارائه می‌شود به نسبت کوتاه و خیلی جامع هستند و نیاز شما را در فهم بنیادی موضوع رفع می‌کند.

درنهایت به دانشجویان در رشته های مختلف این نوید را می دهیم که با آموزش های بسیار قوی که توسط ما به آنها ارائه خواهد شد، تسلط کاملی بر رشته ی خود کسب کنند تا بتوانند در آینده ی شغلی با قدرت هرچه تمام تر مهارت های آماری لازم را در پروژه های دنیای واقعی خود پیاده سازی کنند.
برای انجام پایان نامه رشته خود توصیه اکید می‌کنیم حتماً به تناسب رشته ی خود از صفحات دپارتمان های تخصصی مشاوران ایران بازدید کرده و هزاران عنوان پایان نامه به صورت رایگان بررسی نمایند.

 

Pin it