مقاله ها

انجام پایان نامه مدیریت اجرایی

نوشته شده توسط Super User. دسته : انجام پایان نامه

انجام پایان نامه مدیریت اجرایی

به جرات می‌توان گفت رشته مدیریت اجرایی، بهترین گرایش مدیریتی محور با داشتن شرایط کاری بسیار عالی حتی بهتر از مهندسی صنایع می‌باشد. انجام پایان نامه مدیریت اجرایی توسط دپارتمان مدیریت در موسسه مشاوران ایران بدون واسطه صورت می‌پذیرد. این رشته یکی از رشته‌های پر طرفدار در بین جوانان تحصیلکرده در هر نقطه‌ای از جهان می‌باشد. دپارتمان مدیریت مشاوران ایران یکی از مجرب‌ترین دپارتمانهای این موسسه است که در زمینه ارائه خدمات مشاوره‌ای در زمینه انجام پایان نامه مدیریت اجرایی با انواع زیر گرایش‌های این رشته شامل مدیریت اجرایی، MBA و مدیریت امور شهری آماده خدمت رسانی به تمام دانشجویان گرامی می‌باشد.
یکی از مهم‌ترین نکاتی که خیلی از دانشجویان در هنگام انتخاب موسسه‌ی مطمئن به آن توجه نمی‌کنند مطالب سایت مربوط به رشته‌ی خود است. به عبارت بهتر، هر موسسه‌ای که در انجام پایان نامه و مقاله مشغول به فعالیت است، درصورتی که نتواند مطالب مناسبی در سایت خودش قرار دهد نشان می‌دهد این موسسه هیچ اطلاعاتی در مورد رشته‌ی شما ندارد. موسسه‌ی مشاوران ایران تنها موسسه در ایران است که به تناسب هر رشته، هزاران موضوع مختلف را برای شما که تناسب 100 درصدی با آن دارد انتخاب کرده است. تاکنون هیچ موسسه‌ای اقدام به این کار نکرده است، چون بسیاری از آنها تنها یک واسط بوده و هیچ سواد تخصصی در این رشته‌ها را ندارد.

چرا ما تضمین می‌کنیم در صورت عدم رضایت، گارانتی بازگشت وجه داریم؟
آیا این فقط در حد حرف است یا عمل!!!
---------------- چون ما خدماتی کاملاً متفاوت ارائه می‌کنیم----------------

• ارتباط مستقیم با کارشناس کاملاً بدون واسطه

بهتر است در هنگام تماس با مؤسسات خواهان این باشید که حرف‌های تخصصی رشته‌ی خود را بدون واسطه با کارشناسی که قرار است پایان نامه شما را انجام دهد در میان بگذارید و از موسسه بخواهید شماره کارشناس را قبل از قرارداد مستقیماً به شما بدهد تا کاملاً مشاوره‌های لازم را بگیرید.

• ارائه فیلم‌های آموزشی بسیار قدرتمند برای هر پایان نامه به صورت جداگانه

چطور امکان دارد فردی دیگر پایان نامه شما را انجام دهد و در نهایت شما از پایان نامه در جلسه دفاع بدون آموزش‌های لازم در بین اساتید سخت گیر قادر به دفاع باشید؟ به این منظور از موسسه خواستار این باشید که به شما آموزش بدهد.

• ارائه جزوات مربوط به روش حل در جهت تفهیم عالی روش تجزیه و تحلیل شما

از دوستان خود که تجربه برون سپاری پایان نامه خود را داشته‌اند سؤال کنید!! هیچ کدام تسلط خوبی در روش خود نداشته‌اند و خیلی از داوران حتی با بدترین حالت ممکن در جلسه دفاع با آنها برخورد کرده‌اند!! داوران بسیار باهوش هستند و سریعاً تشخیص خواهند داد که شما پایان نامه خود را انجام نداده‌اید و در صورتی که به این موضوع پی ببرند بدترین نمره و بدترین رفتار ممکن را با شما خواهند داشت!! چطور می‌شود ریسک را به صفر رساند؟ واضح است، با آموزش خوب و بنیادی. جزوات و فایل‌هایی که در مشاوران ایران به شما ارائه می‌شود به نسبت کوتاه و خیلی جامع هستند و نیاز شما را در فهم بنیادی موضوع رفع می‌کند.

برای انجام پایان نامه مدیریت اجرایی توصیه اکید می‌کنیم حتماً به تناسب زیر گرایش خود از صفحات زیر گرایش‌های مدیریت اجرایی بازدید کرده و هزاران عنوان پایان نامه ناب را با دسترسی رایگان داشته باشید.

مدیریت اجرایی

با توجه به نیاز روز افزون جامعه امروزی کشور و همچنین به منظور تربیت مدیران کارامدی که کارکردهای کلان مدیریتی را در سطوح گوناگون به صورت توسعه یافته‌ای اجرایی کنند، رشته مدیریت اجرایی در مقطع کارشناسی ارشد در آموزش عالی کشور ارائه شده است. تجزیه و تحلیل مسائل مختلف و پیشنهاد دادن راهکارهای قابل اجرا برای انواع واحدهای خدماتی و تولیدی، سیستم‌های مدیریت اطلاعات (MIS)، مباحث رفتار سازمانی و مدیریت مؤثر منابع انسانی و نهایتاً برنامه ریزی و مدیریت استراتژیک بخشی از موضوعات ارائه شده در مقطع کارشناسی ارشد در این رشته هستند که به صورت مفصل مورد نقد و بررسی قرار می‌گیرند. نکته مهمی که در زمینه این رشته باید به ان اشاره کرد این است که اغلب دانش آموختگان این رشته پستهای کلان مدیریتی مثل مدیریت واحدهای تولیدی- صنعتی را بر عهده گرفته و یا در پست‌های مهمی مانند مدیریت تاسیسات نفتی و پالایشگاهی، طرح و برنامه‌های کلان اقتصادی برای سازمانها و وزارتخانه‌ها و … مشغول به فعالیت خواهند شد.

MBA

رشته مدیریت کسبوکار (MBA) یا Master of Business Administration در مقطع کارشناسی ارشد با هدف پرورش مدیرانی لایق به منظور اداره سازمان‌های اقتصادی – اجتماعی، تولیدی و خدماتی در نظام آموزش عالی کشور ارائه شده است. در این دوره، فارغ‌التحصیلان دوره‌های کارشناسی رشته‌های مختلف به ویژه رشته‌های فنی و مهندسی مورد پذیرش قرار می‌گیرند و اغلب این افراد کسانی هستند که قادر باشند در زمینه‌های رهبری کارامد یک سازمان یا بخش تخصصیان مثل بخش تولید، فروش و ... و یا ایجاد تحول در این بخش‌ها و همچنین ایجاد فعالیت‌های جدید درون سازمان مربوطه انجام وظیفه نمایند. افراد پذیرفته شده در این رشته پس از یادگیری دانش مدیریت و تمرین مهارت‌های مدیریتی در این دوره، به نیروهای نخبه‌ای تبدیل خواهند شد که می‌توانند با تلفیق دانش تخصصی و مدیریتی خود در بهبود مدیریت جامعه نقش ایفا نمایند.


مدیریت امور شهری

هرچند ممکن است کمی عجیب به نظر برسد، اما حقیقت این است که رشته «مدیریت امور شهری» به دلیل گستردگی مفاهیم واژگان «مدیریت» و «شهر» دارای تعریف مشخص و توافق شده‌ای نیست. به بیانی دیگر، شهر را می‌توان به عنوان یکی از پیچیده‌ترین ساخته‌های بشر در نظر گرفت که در آن تلفیق محیط زیست، انسان و ابزارهای ساخته دست او، محیط پیچیده‌ای را تشکیل می‌دهند که هم از انسان تأثیر پذیرفته و هم بر او اثر خواهد گذاشت. بنابراین این پیچیدگی به همراه مفهوم گسترده‌ای مانند «مدیریت» منجر به اختلاف نظر در ارائه یک تعریف مشترک و موردقبول از این رشته شده است. در واقع رشته مدیریت امور شهری دربرگیرنده یک سلسله سیاست گذاری‌ها، برنامه ریزی‌ها و اقداماتی می‌شود که به صورت هماهنگ توسط شهرداری، دولت، نهادهای قانون گذاری و قضائی، بخش خصوصی و مردم با رهبریت شهرداری انجام می‌شود تا از این طریق بتواند از مشکلات ناشی از شهرنشینی کاسته و شهرها را به چشم‌انداز ترسیم شده آنها نزدیک کنند. دانشجویان این رشته در طول دوران تحصیل خویش با مفاهیم مختلفی در حوزه‌های گوناگونی، از جمله شهرنشینی و شهرسازی گرفته تا جامعه شناسی و حمل و نقل آشنا خواهند شد.

در زیر عنوان مقاله‌های تنها کنفرانس مدیریت اجرایی که در سال 1388 برگزار شد، آورده شده است:

1. انجام پایان نامه آشنایی با بازارهای آتی و چالش‌ها و فرصت‌های فراروی آن در ایران
2. انجام پایان نامه ارائه الگویی جهت ارزیابی موفقیت پروژه
3. انجام پایان نامه ارائه چهارچوبی شناختی برای تبیین ماهیت رشته‌های تحصیلی‌ام.بی.ای و ای.ام. بی.ای
4. انجام پایان نامه ارائه مدلی براساس مدیریت لجستیک برای دستیابی به یکپارچگی سازمانی
5. انجام پایان نامه ارائه مدلی برای بررسی مکانیزم تأثیر سازمان یادگیرنده بر عملکرد
6. انجام پایان نامه ارائه مدلی ترکیبی جهت ارزیابی بسته‌های نرم افزاری آماده در بازار
7. انجام پایان نامه ارائه مدلی جهت تدوین و فرمول بندی استراتژی تکنولوژی با استفاده از دو رویکرد فرایند تحلیل سلسله مراتبی (AHP) و فرایند تحلیل شبکه‌ای (ANP)
8. انجام پایان نامه ارائه یک مدل شناخت هزینه‌ای براساس روش‌های هزینه یابی مدرن برای شرکت‌های خدماتی
9. انجام پایان نامه ارائه چهارچوبی برای مدیریت ارتباط با مشتری
10. انجام پایان نامه ارائه مدلی جهت ارزیابی ریسک مالی پروژه‌های BOT براساس چرخه ریسک پروژه
11. انجام پایان نامه ارتباط قابلیت‌های تسخیر و تبدیل دانش با فرایندهای کسب و کار (مطالعه موردی)
12. انجام پایان نامه ارزیابی مدیریت دانش با رویکرد کارت امتیازی متوازن
13. انجام پایان نامه استراتژی بازاریابی در وضعیت‌های خرید سازمانی
14. انجام پایان نامه استفاده از مفهوم کارایی فروش در بررسی سهم بازار در مناطق مختلف فروش با بکارگیری تکنیک تحلیل پوششی داده‌ها
15. انجام پایان نامه استفاده روش پویایی‌های سیستم جهت مدلسازی عملکرد پروژه با تمرکز بر مدیریت هزینه
16. انجام پایان نامه انحرافات سازمانی: اشکال، چالش‌ها و معرفی گونه شناسی های سوء رفتار
17. انجام پایان نامه ایجاد نوآوری در سازمان با استفاده از تکنیک شبیه سازی (مطالعه موردی: شورای عالی انفورماتیک کشور)
18. انجام پایان نامه بازشناسی ارتباط مؤلفه‌های تأثیرپذیر رضایت شغلی کارکنان از سبک رهبری اتخاذ شده توسط مدیران با تکیه بر نیاز به کسب موفقیت
19. انجام پایان نامه بررسی ارتباط بین مدیریت دانش و سیستم ارزیابی عملکرد
20. انجام پایان نامه بررسی تأثیر برنامه ریزی بازاریابی بر عملکرد شرکتهای پذیرفته شده در سازمان بورس و اوراق بهادار تهران
21. انجام پایان نامه بررسی فرآیند تصمیم گیری در سازمانهای موفق و ناموفق
22. انجام پایان نامه بررسی نقش کسب و کارهای کوچک و متوسط (SME) بر توسعه اقتصادی با تأکید بر رویکرد استراتژیک، چالش‌ها و راهکارها
23. انجام پایان نامه بررسی نقش مدیریت استراتژیک در رقابت پذیری بنگاههای کوچک و متوسط کشور
24. انجام پایان نامه بسط DOE در کیفیت خدمات
25. انجام پایان نامه بکارگیری تئوری فازی در کارت امتیازی متوازن (BSC) به منظور ارزیابی استراتژی‌های جاری سازمان
26. انجام پایان نامه تأثیر بالا بودن سطح انتظار مذاکره گران بر برد در مذاکره: مورد کاوی مدیران ایرانی
27. انجام پایان نامه تأثیر تحقق بانکداری الکترونیک در افزایش رضایت مشتریان بانکها مطالعه موردی بانک ملی ایران
28. انجام پایان نامه تأمین مالی در پروژه‌های تکنولوژی محور در مراحل مختلف عمر محصول
29. انجام پایان نامه تجزیه و تحلیل عوامل تأخیر در پروژه‌های نیروگاهی با روش FMEA
30. انجام پایان نامه تحلیل کاربرد تئوری بازی‌ها در فنون مذاکره و قراردادهای بین المللی
31. انجام پایان نامه تحلیلی بر مدلهای مزیت رقابتی ملل و ارائه یک الگوی مفهومی
32. انجام پایان نامه تطبیق رشته مدیریت اجرایی با نیازهای حرفه‌ای بازار کار ایران
33. انجام پایان نامه توسعه الگوریتم جستجوی ممنوع (Tabu Search) برای حل مساله زمانبندی پروژه‌های دارای محدودیت منابع با در نظر گرفتن حالت پیش نیازی عمومی (GRCPSP)
34. انجام پایان نامه توسعه ساختار سازمانی بدون رئیس نظیر مدیریت کلونی مورچگان
35. انجام پایان نامه حسابداری جنبه‌های نامشهود داراییهای سازمان
36. انجام پایان نامه روش تحلیل فرایندهای تقاطع ـ CAM -I، توسط مدیران اجرایی
37. انجام پایان نامه ساختار دهی مصاحبه‌های استخدامی با استفاده از تکنیک‌های چند شاخصه
38. انجام پایان نامه سنجش ساختار سیستم‌های کنترل کیفیت با استفاده از مدل پیوندی (فرآیند تحلیل سلسله مراتبی ـ برنامه ریزی آرمانی)
39. انجام پایان نامه سیستم پشتیبان تصمیم گیری برونسپاری مبتنی بر عامل‌های هوشمند
40. انجام پایان نامه سیستم ثبت، پردازش و مدیریت اطلاعات در پروژه‌ها و کارگاههای اجرایی
41. انجام پایان نامه ضرورت و اهمیت مدیریت دانش در عصر اطلاعات
42. انجام پایان نامه طراحی الگوی مدیریت هزینه در پروژه‌های عمرانی
43. انجام پایان نامه طراحی کارت امتیازی متوازن با استفاده از تاپسیس فازی
44. انجام پایان نامه طراحی نظام شناسایی، هدایت و حمایت از دانشجویان مستعد کارآفرینی در دانشگاه‌ها
45. انجام پایان نامه عرضه مدلی برای تسخیر دانش پروژه‌های اجرا شده در صنعت خودروسازی
46. انجام پایان نامه عوامل مؤثر بر عدم کارایی سیستم‌های کیفی و مدیریتی در شرکت‌ها و سازمان‌های ایرانی
47. انجام پایان نامه فرایند محوری با رویکرد اقدام پژوهی
48. انجام پایان نامه کارآفرینی دانشگاهی شناسایی موانع کارآفرینی دانشگاهی و راهکارهای تقویت آن
49. انجام پایان نامه کاربرد پویایی شناسی سیستم در مدیریت فرآیندهای کسب وکار
50. انجام پایان نامه متدولوژی مهندسی مجدد فرایندهای کسب و کار برمبنای چابکی سازمان
51. انجام پایان نامه محاسبه زمان تکمیل پروژه در شبکه‌های پرت احتمالی با استفاده از شبیه سازی مونت کارلو
52. انجام پایان نامه محاسبه زمان تکمیل پروژه در شبکه‌های پرت احتمالی با استفاده از شبیه سازی مونت کارلو
53. انجام پایان نامه مدلهای مختلف اندازه گیری بهره وری ابزارهای استراتژیک مدیریتی
54. انجام پایان نامه مطالعه تطبیقی بررسی محیط به منظور تدوین استراتژی برای شرکتهای خودروسازی جهت مدیریت یکپارچه آنها
55. انجام پایان نامه مفاهیم تحلیل و پیاده سازی مدل کارت امتیازی متوازن
56. انجام پایان نامه مقایسه و تحلیل متدولوژی‌های عارضه یابی سازمان
57. انجام پایان نامه نقش عوامل مدیریتی و سازمانی در کنترل رفتارهای کاری انحرافی
58. انجام پایان نامه نقش مدیریت با نگرش منابع انسانی در بهبود و بهسازی اجرای سیستم مدیریت کیفیت فراگیر در سازمانها
59. انجام پایان نامه نقش مدیریت دانش در فرایندهای مدیریت مشتری (مطالعه میدانی)
60. انجام پایان نامه نیاز امروز ایران مدیریت توسعه گرای اسلامی
61. انجام پایان نامه هزینه یابی بر مبنای هدف و استراتژی مدیریت هزینه در شرکت‌های خودروسازی

Pin it